Sepet

Hesabım

Menü

Mağaza FiltresiTESLİMAT

www.babamintesbihleri.com’ da vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 2 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilecektir.

Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

İADE

Kullanılmamış ve ambalajı ve etiketi zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade işlemini gerçekleştirebilmek için, ilk olarak [email protected] mail adresine iade etmek İstediğiniz ürünün iade nedenini, adınızı. soyadınızı, sipariş numarasıyla mutlaka bize iletmelisiniz. İade mail örneği sayfanın en altına eklenmiştir.

Daha sonra ürünü kutusu ve faturasıyla beraber Mehmet Erbabacan- Eşrefzade Mahallesi. Mevlana Sokak. No:3/A İznik/Bursa adresine MNG Kargo noktalarından ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. MNG kargo dışındaki firmalar ile iadenizi kargolarsanız iade ücreti tarafınıza ait olacaktır.

(MNG Kargo Alıcı Kodu: 723100583)

MNG Kargo firması dışında farklı kargo firmaları ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen iadeler teslim alınmamaktadır.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.

Kişileştirilmiş ürünler iade edilemez.

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine  geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

EFT/Havale veya kapıda nakit tahsilat ile yapılan ödemlerin iadesi, [email protected]’a belirttiğiniz IBAN numarasına 10 iş günü içinde yapılacaktır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İade Adresi:

MNG Kargo Alıcı Kodu: 723100583
Babamın Tesbihleri-Mehmet Erbabacan
Eşrefzade Mahallesi. Mevlana Sokak No:3/A İznik/Bursa

İade Mail Örneği:

Alıcı[email protected]
Konuİade Talebi
Ad Soyad:
Sipariş Numarası:
İade Nedeni:

EFT Havale veya Kapıda Ödeme yaptıysanız IBAN bilgilerinizi de doldurunuz.
Hesap Sahibi Ad Soyad:
IBAN: